BAYBY PODGRZEWACZ BUTELEK BBW 2010

Czy kupować podgrzewacz do butelek?

Na pewno jest to zakup warty rozważenia. Zdecydowanie jest to wygodne rozwiązanie, kiedy twoje dziecko budzi się w nocy na karmienie. Podgrzewacz możesz ustawić blisko łóżka wraz z butelką z odmierzoną porcją wody. Kiedy maluch się obudzi będziesz mogła szybko uruchomić podgrzewacz, a po kilku minutach tylko dodać proszek. Podgrzewacz przyda się też w czasie rozszerzania diety u niemowlaka. Dzięki niemu podgrzejesz do idealnej temperatury wszystkie słoiczki.

BAYBY PODGRZEWACZ DO BUTELEK 4W1

Jak działa podgrzewacz do butelek?

Podgrzewacz działa tylko wtedy, kiedy wlana jest do niego określona ilość wody. Umieszczona w urządzeniu grzałka podgrzewa wodę. Zawartość butelki lub słoiczka ogrzewana jest właśnie przez tę wodę i tworzącą się parę wodną. Takie rozwiązanie daje efekt w postaci równomiernego podgrzania. Dopasowując funkcje i czas ogrzewania w zależności od konkretnego modelu uzyskasz idealną temperaturę do podania dla dziecka.

BAYBY PODGRZEWACZ DO BUTELEK BBW 2000

Jak wyczyścić podgrzewacz do butelek?

Regularne korzystanie z podgrzewacza powoduje podobne efekty, jak w przypadku czajnika – zbiera się w nim kamień. Dlatego, aby podgrzewacz był w pełni sprawny i funkcje pozostały niezmienione, musisz co jakiś czas go odkamienić. Jak to zrobić? Tak samo jak w przypadku czajnika, najlepiej sprawdza się kwasek cytrynowy. Wlej do podgrzewacza wodę, wsyp kwasek i włącz funkcję podgrzewania. Jeśli akurat nie masz kwasku i nie przeszkadza ci zapach, możesz użyć octu. Możesz też użyć gotowego odkamieniacza, jednak w tym przypadku bądź ostrożna. Zwróć uwagę, czy odkamieniacz nie zniszczy urządzenia. Niektóre odkamieniacze potrzebują wysokiej temperatury, aby zacząć działać – w podgrzewaczu się nie sprawdzą.

PHILIPS AVENT PODGRZEWACZ DO BUTELEK

Podgrzewacz do butelek do samochodu

Jeśli często podróżujesz z dzieckiem, weź pod uwagę zakup podgrzewacza wyposażonego we wtyczkę do gniazda zapalniczki w samochodzie. Posiadając taki podgrzewacz, w trakcie podróży nie będziesz musiała rezygnować z podania dziecku ciepłego mleka lub posiłku. Taki podgrzewacz możesz używać także w domu.

BAYBY PODGRZEWACZ BUTELEK BBW 2010

Dodatkowe funkcje

W większości przypadków podgrzewacze to urządzenia wielofunkcyjne. Wybierz ten model, którego funkcje są tobie najbardziej potrzebne i najbardziej ci odpowiadają. Dodatkowe funkcje poza podgrzewaniem butelek i pokarmów:

ABAKUS PODGRZEWACZ I STERYLIZATOR DO BUT A

Opublikowano w Blog

1 thought on “Jak działa podgrzewacz do butelek?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *