Witaj w moim sklepie!

Z ogromną przyjemnością pragnę Cię powitać na mojej stronie. Sklep powstał dopiero niedawno, stale jest dopracowywany, jednak mam nadzieję, że już teraz jest dla Ciebie wygodny w obsłudze, a przyszłe usprawnienia jeszcze bardziej poprawią komfort użytkowania strony.

Nazywam się Ewa Gruszczyńska i jestem mamą dwóch dziewczynek. Córeczki są jeszcze małe (2 lata oraz 6 miesięcy), więc cały czas korzystam z rzeczy, które mogę Ci zaoferować w sklepie. Dzięki macierzyństwu posiadłam wiele doświadczeń, którymi chętnie się z Tobą podzielę. Z przyjemnością doradzę jak skompletować wyprawkę, jakie marki wybierać. W swoim środowisku mam również kontakt z wieloma innymi mamami, więc przy wyborze produktu możesz liczyć na wiarygodną i obiektywną opinię opartą na doświadczeniach wielu mam. Dołożę wszelkich starań, abyś nie miała problemu z wyborem produktów, z których Ty i Twoje dziecko będziecie zadowoleni i które będziesz chciała polecać znajomym.

Dlaczego my?

W sklepie możesz się zapoznać ze szczegółowymi i przejrzystymi opisami. Zamieszczone są wyraźne zdjęcia, dzięki czemu wybór będzie naprawdę prosty. Produkty są różnorodne, do wyboru są różne warianty, więc na pewno wszystko dobierzesz według własnych wymagań. Na stronie zamieszczone są filtry, które pomogą Ci odnaleźć interesujące produkty.

Co znajdziesz w sklepie?

W sklepie znajduje się szeroki wybór fotelików samochodowych dopasowanych do wagi dziecka. W ofercie są wózki dla dzieci 3w1, 2w1, jak i same spacerówki. Można też znaleźć rzeczy przydatne w pokoju dziecka, takie jak maty edukacyjne, leżaczki, huśtawki, zabezpieczenia. W asortymencie znajduje się szeroki wybór zabawek i książeczek dla dzieci. Zakupić też można wszelkie rzeczy potrzebne do karmienia, tj.: krzesełka, butelki itp. Młoda mama z pewnością zaopatrzy się w sklepie w bieliznę i inne artykuły. W ofercie są również różne akcesoria. Z pewnością skompletujesz tu całą wyprawkę.

Zalety zakupów w sklepie iskiereczka.com

  • oryginalne produkty
  • darmowa dostawa od 350zł
  • dostawy realizowane przez znaną firmę kurierską K-EX (Geis)
  • bezpieczne płatności DotPay
  • bezpieczeństwo danych – certyfikat SSL
  • możliwość zwrotu w ciągu 14 dni od zakupu

Co znajdziesz na stronie?

Na stronie możesz znaleźć blog prowadzony specjalnie z myślą o młodych rodzicach. Zamieszczane są tam porady, rankingi przepisy, historie. Możesz również zapisać się do newslettera, do czego bardzo Cię zachęcam. Co tydzień dostaniesz dawkę informacji dotyczących aktualnych promocji, nowych wpisów na blogu i nowości na stronie.

 

Życzę udanych zakupów

Ewa Gruszczyńska

 

Ewa Gruszczyńska 

właścicielka sklepu iskiereczka.com